Team

Personeelsleden

Hannes

Hannes De Durpel

Coördinatie
hannes.de.durpel@vgtc.be

Hannes

Sam Verstraete

Financiën & Onderzoek
sam.verstraete@vgtc.be

Hannes

Thijs Vandamme

Media & IT
thijs.vandamme@vgtc.be

Hannes

Caro Brosens

Onderzoek
caro.brosens@vgtc.be

Hannes

Margot Janssens

Onderzoek
margot.janssens@vgtc.be

Hannes

Hilde Nyffels

Vorming
hilde.nyffels@vgtc.be

Hannes

Mieke Van Braeckevelt

Vorming
mieke.van.braeckevelt@vgtc.be

Hannes

Jorn Rijckaert

Project SignOn
jorn.rijckaert@vgtc.be

Hannes

Jaron Garitte

Project SignOn
jaron.garitte@vgtc.be

Hannes

Kerstin Van Gorp

Ondersteuning
kerstin.van.gorp@vgtc.be

Raad van Bestuur

De huidige Raad van Bestuur bestaat uit 6 leden, de mandaten lopen tot eind 2021.

  • André Lathouwers (voorzitter) – voorzitter@vgtc.be
  • Inez Beukeleers (secretaris)
  • Taissa Cruciani (bestuurslid)
  • Dennis Deschildre (bestuurslid)
  • Hugo Platteau (bestuurslid)
  • Beatrijs Wille (bestuurslid)

Algemene vergadering

De huidige AV-leden (naast de leden van de Raad van Bestuur) zijn:

  • Andy Van Hoorebeke
  • Carolien Doggen
  • Danny De Weerdt
  • Eline Demey
  • Filip Verstraete
  • Geert Verstraete
  • Helga Stevens
  • Hilde Verhelst
  • Maartje De Meulder
  • Mieke Van Herreweghe
  • Mim Vermeerbergen